Szybki kontakt
698313101

           

Tło Kamień

Tło Kamień

Kod produktu: Th_089
Cena: 123 PLN
Ilość sztuk: 

Tła drukujemy na gładkim materiale winylowym o gramaturze 510g idealnie nadającym się zarówno do fotografii studyjnej jak i plenerowej.

Stosujemy tusze ekologiczne FUJI JAPAN które są przyjazne dla środowiska i nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia, głowice drukujące Epson DX5 zapewnia optymalną jakość i trwałość wydruku.

 • Szerokość : 160 cm
 • Wysokość : 300 cm

Wyselekcjonowane winylowe tła fotograficzne

 

g+ youtube mail

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Wolnego 21 

41-908 Bytom

telefon

telefon:

698 313 101

mail

e-mail:

info.solprint@gmail.com

Regulamin Sklepu
 
Dane właściciela sklepu:
Kserograf s.c.

ul. Bytomska 36
41-936 Bytom
NIP: 626 284 20 68 

1. Złożenie zamówienia odbywa się poprzez stronę www.solprintpl. Po złożeniu zamówienia Klientowi zostaje wysłane potwierdzenie.

2. Klient jest informowany o stanie zamówienia na każdym jego etapie.

3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

5. Wysyłka towaru:
a) dostawa przesyłką kurierską realizowana przez firmę DPD

6. Koszty dostawy pokrywa Klient. Są one uwzględnione na rachunku.

7. Formy płatności:

Szybkie płatności online obsługiwane przez:

 • www.payu.pl
 • 8. Termin realizacji zamówienia wynosi około 5 dni robocze od momentu otrzymaniu wpłaty, pod warunkiem dostępności w sklepie wszystkich zamówionych artykułów. W przypadku braku któregoś z artykułów klient informowany jest drogą mailową. Całkowity termin realizacji zamówienia obejmuje czas przygotowania towaru do wysyłki plus czas przesyłki właściwy dla firmy ją realizującej.

  9. Klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że jest nienaruszony oraz posiada wszystkie oryginalne metki.

  W przypadku zwrotu / wymiany towaru należy:
 • wydrukować i wypełnić:  dokument zwrotu / wymiany
 • załączyć kopię dokumentu zakupu (może być kopia zamówienia )
 • przesłać towar (Poczta Polska lub dowolna firma kurierska) wraz z dokumentami bezpośrednio na adres: 
 • Solprint
  ul. Antoniego Wolnego 21
  41-908 Bytom

  11. Koszt wymiany czyli ponownej wysyłki towaru do klienta w pokrywa klient.


  Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem pocztowym. Towar odesłany przesyłką za pobraniem nie będzie odbierany. Zwracany towar odsyłają Państwo na swój własny koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Pocztą Polską. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania przez sklep towaru przelewem na wskazany rachunek bankowy. 
  Jeśli którykolwiek z powyższych warunków nie zostanie dotrzymany, zwrot nie będzie uwzględniony.

  13. Jeżeli otrzymany towar posiada wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas transportu, może zostać odesłany przez Klienta na adres:
  Solprint
  ul. Antoniego Wolnego 21
  41-908 Bytom

  UWAGA: Prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności kuriera! Po ewentualnym stwierdzeniu uszkodzenia towaru, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera (na specjalnie do tego przeznaczonych druczkach kurierskich). Prosimy dodatkowo o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć wypełniony i wydrukowany formularz reklamacji, oryginał faktury oraz protokół szkody sporządzony w obecności kuriera. Tylko wtedy reklamacja z tytułu uszkodzenia produktu w trakcie transportu zostanie przez nas uwzględniona.

  14. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Podstawą otrzymania zwrotu pieniędzy jest odesłanie do nas z powrotem podpisanej korekty faktury sprzedaży.*  Jeśli reklamacja zostanie odrzucona przez serwis jako nieuzasadniona, towar może zostać odesłany do Klienta na jego koszt, z możliwością uwzględnienia kosztów poniesionych przez serwis oraz sklep.

  * Korekta, zgodnie z obowiązującymi przepisami, musi zostać podpisana przez Klienta zwracającego/reklamującego towar. Po otrzymaniu przez sklep zwracanego/reklamowanego towaru, do Zamawiającego/Reklamującego wysłana zostanie korekta faktury sprzedaży, która musi zostać czytelnie podpisana i odesłana na koszt Zamawiającego/Reklamującego